דיגיטל ואינטרנט

כל מה שרציתם לדעת בדיגיטל ובאינטרנט

ניהול נכס דיגיטלי

הפתרון הנכון לניהול נכסים דיגיטליים עבור העסק שלך

פתרון ניהול נכסים דיגיטלי יכול לעזור לך לחסוך זמן וכסף. זה ייתן לך את היכולת לנהל את הנכסים הדיגיטליים שלך בצורה יעילה יותר. אם אתה מחפש פתרון, אז יש כמה דברים שאתה צריך לשקול לפני קבלת החלטה. קודם כל, חשוב

קרא עוד »
מוניטין

מוניטין – מה זה ובמה מדובר?

המוניטין הוא הרושם הכללי שנוצר על ידי אדם בעיני אחרים והוא בעצם מהווה חלק מתדמית. המוניטין נובע כתוצאה ישירה מהתנהלותו של אדם בתחומי חיים מסוימים. המוניטין אינו בהכרח משקף את המציאות והוא יכול להיווצר בשל שמועות ורכילות.
המוניטין מיוחס גם למסגרות וחברות, לציבור רחב, מדינה ותופעה מסוימת. המוניטין יכול להיות חיובי ואף שלילי. בנג'מין פרנקלין טען כי מוניטין טוב קשה לבנות אך קל מאוד לאבדו.

קרא עוד »
בניית אתר WIX

האם בניית אתרים בוויקס כדאית? WIX

חברת וויקס נחשבת כיום לשליטה הכמעט בלעדית בכל הנוגע לתפיסה של  What you see is what you get בתחום בניית אתרי האינטרנט. הקונספט של וויקס מאפשר ליצור אתרי אינטרנט מרשימים באמצעות ממשק ה-Drag and Drop  – ממשק שמאפשר בזמן העריכה לראות את מה שיראו בהמשך על המסך הגולשים באתר.

קרא עוד »

שתפו את החברים

חדש באתר

קטגוריות באתר

צור קשר

טרנדים

מאמרים פופולריים אחרונים

מרכזיות בענן

מרכזיות בענן

הקמת מרכזיה הייתה בעבר משימה מורכבת. קודם כל, בעלי עסקים וחברות נדרשו לגייס כוח אדם ולהכשיר אותו. לאחר מכן, היה צורך בהקמת תשתית תקשורת ובתחזוקה

בניית מותג באינטרנט

מיתוג עסקי באינטרנט

מיתוג אין מי שלא מדבר על זה, כולם מבטיחים זאת וכולם מתריעים כי ללא מיתוג לא תהיה אפשרות למנף את העסק שלך. אז מהו אותו המיתוג הנכסף ויש מצב שהוא כמו שאר הדברים בחיינו מושפע מעולם הרשת? הגדרת מיתוג- מכלול כל המאפיינים החיצוניים של תאגיד, מוצר ו\או קו מוצרים\שרותים המייחדים אותו משאר המתחרים.

מותג

מותג

המונח "מותג" מגיע מתחום השיווק והוא בה לתאר חברה, מוצר, קו מוצרים, שירות ואף עמותות. מותג יכול, בין היתר, לייצג גם מפלגה או אדם פרטי.